Saturday, December 17, 2022

Karim Benzema, niechętny przybyciu na finał Mistrzostw Świata 2022, odrzuca zaproszenie prezydenta Francji

Karim Benzema, niechętny przybyciu na finał Mistrzostw Świata 2022, odrzuca zaproszenie prezydenta Francji

Karim Benzema podobno odrzucił zaproszenie prezydenta Francji Emmanuela Macrona do udziału w finale Mistrzostw Świata 2022

FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA 2022 – Francja mianuje jednego gracza, który zablokuje Messiego

Reprezentacja Francji podobno wyznaczyła jednego zawodnika, który zablokuje napastnika reprezentacji Argentyny, Lionela Messiego, w finale Mistrzostw Świata 2022.

Strategia reprezentacji Francji na pokonanie oporu Lionela Messiego nie zmieniła się na szczycie partii.

Reprezentacja Francji spotkała się z Lionelem Messim w ostatnich 16 meczach mistrzostw świata 2018.

W rezultacie ówczesnej reprezentacji Francji udało się pokonać reprezentację

Argentyny z wynikiem 4-3.

Messi również został zmuszony do ruchu i nie strzelił gola w meczu.

Warunki są inne przed Mistrzostwami Świata 2022, ponieważ Messi wydawał się bardziej zaciekły z dotychczasowym rekordem pięciu bramek.

Co więcej, Francja nie ma już N'Golo Kante, któremu powierzono zadanie zamknięcia Messiego cztery lata temu.

Kontuzja, której doznał Kante, sprawiła, że ​​trener reprezentacji Francji, Didier Deschamps, musiał szukać innych zawodników do wykonania podobnego zadania.

Droga Argentyny i Francji do finału Mistrzostw Świata 2022

Wygląda na to, że reprezentacja Francji, Karim Benzema, rzeczywiście nie jest chętna do przyjazdu na finał Mistrzostw Świata 2022. W rzeczywistości podobno odrzucił zaproszenie prezydenta Francji Emmanuela Macrona.

Source :

Hindustantimes

Talksport

Indianexpress

Theguardian

Footballscoop

Eurosport

Tak, reprezentacja Francji zmierzy się z Argentyną w finale Mistrzostw Świata 2022. Ten mecz zostanie zaprezentowany na stadionie Lusail w Katarze w niedzielę (18.12.2022) o godzinie 22.00 WIB.

Argentyna i Francja zmierzą się w finale Mistrzostw Świata 2020 w Katarze, a oto ich droga przed meczem finałowym największego turnieju piłkarskiego tej zimowej edycji, cytowana przez AFP

Pod koniec meczu wydawało się, że Benzema, który wcześniej doznał kontuzji, poprawił się, ponieważ rozegrał mecz ze swoim klubem, Realem Madryt. Potrafił nawet grać przez jedną połowę.

Prezydent Francji Emmanuel Macron również zaprosił Benzemę na rundę finałową. Chce, żeby jego zawodnicy zdobywali medale, a nawet grali.

Jednak, jak donosi ESPN, w niedzielę (18.12.2022) Benzema podobno odrzucił zaproszenie Macrona. wygląda na to, że woli zostać w kadrze Madrytu.

No comments:

Post a Comment